Kontakt

Kontakt

tel.: +48 792 386 057
e-mail: biuro@zeronudy.com

kopia wiadomości zostanie wysłana na podany adres e-mail

Mariusz Kraśny

mail: mariusz.krasny@zeronudy.com
tel. 792 386 057

 

Biuro

Budynek Centrum Kultury i Rekreacji

II piętro / pokój nr 20
ul. Niepodległości 1
67-400 Wschowa
e-mail: biuro@zeronudy.com

 

Dane do korespondencji

ZeroNudy
Imprezy Integracyjne i Eventy

ul. Ogrodowa 6A/3
67-400 Wschowa
NIP: 697-149-66-27
REGON: 080429940

Działamy na terenie całego kraju.

Kontakt w poszczególnych miastach na mapce.

ZeroNudy
ul. Świeradowska 63
50-559 Wrocław
e-mail: wroclaw@zeronudy.com

zobacz więcej
ZeroNudy
ul. Wojska Polskiego 33B
59-220 Legnica
e-mail: legnica@zeronudy.com

zobacz więcej
ZeroNudy
ul. Obrońców Pokoju 59
66-400 Gorzów Wielkopolski
e-mail: gorzow@zeronudy.com

zobacz więcej
ZeroNudy
ul. Pałacowa 7b/2
62-070 Dąbrówka k/Poznania
e-mail: poznan@zeronudy.com

zobacz więcej
ZeroNudy
ul. Bluszczowa 8
62-510 Konin
e-mail: konin@zeronudy.com

zobacz więcej
ZeroNudy
ul. Lipowa 2C
81-572 Gdynia
e-mail: gdynia@zeronudy.com

zobacz więcej
ZeroNudy
ul. Powstańców 36
05-091 Ząbki k/Warszawy
e-mail: warszawa@zeronudy.com

zobacz więcej
ZeroNudy
ul. Gliwicka 205
50-860 Katowice
e-mail: katowice@zeronudy.com

zobacz więcej
ZeroNudy
ul. Kolonia Szpitalna 10
32-500 Chrzanów
e-mail: chrzanow@zeronudy.com

zobacz więcej
ZeroNudy
ul.Odzieżowa 23/8
71-502 Szczecin
e-mail: szczecin@zeronudy.com

zobacz więcej
ZeroNudy
ul. Ogrodowa 6a/3
67-400 Wschowa
e-mail: biuro@zeronudy.com
Wrocław Legnica Wschowa Gorzów Wielkopolski Poznań Konin Gdynia Ząbki Katowice Chrzanów Szczecin

Zaufali nam

Scania logo Vidis logo Delaval logo Play logo Samsung logo BSC Packaging Group logo Pudliszki logo Gddkia logo Mrówka logo Fero Media logo Politechnika Wrocławska logo Barlinek logo Orion Sp.zo.o logo MZGK Nowa Sól logo Bank BGŻ logo BZ WBK logo Telekomunikacja Polska logo KGHM logo LG Display logo Legrand logo Tieto logo Biedronka logo THERMOKLIM logo Grupa Aqua logo SWPS logo Skanska logo Samson logo Lincoln Elektric Bester logo Lotto logo Klub Studencki Bajer logo WSB Wrocław logo Kraina Lasów i Jezior logo Kamstrup logo Inea logo Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu logo Elektromontaż logo BlachProfil2 logo Wrigley logo Barg Polska logo Ameri Gas logo Merol logo Alcon logo Akademia Medyczna Wrocław logo Thermo System logo Kierowca.pl logo Netto logo